Lampa Agata Tiffany umieszczona na meblu w stylu art deco


Lampa Tiffany Agata została zaprojektowana w stylu końca lat 90. XIX w. Zawiera trzy miniaturowe lampy, które spoczywają między kolumnami sufitu. Zdjęcie wnętrza przedstawia nowoczesną sypialnię urządzoną w bieli i z lampą podłogową Tiffany umieszczoną na środkowym stole. Podstawa lampy wykonana jest z mozaiki w kolorze czarnym i srebrnym. Zdjęcie z aranżacji wnętrza przedstawia biurko Tiffany z recepcją składającą się z dużego biurka, stołu konferencyjnego oraz kilku stanowisk pracy w całym pomieszczeniu. Lampa z podstawami mozaiki jest pokazana po lewej stronie w pozycji otwartej.

Zdjęcie wystroju wnętrza przedstawia szeroki korytarz prowadzący na klatkę schodową na końcu korytarza. Po obu stronach schodów znajduje się mała recepcja z kominkiem i kilkoma stanowiskami pracy. Lampa podłogowa Tiffany jest zamontowana nad recepcją i jest skierowana w stronę drzwi.

Ze zdjęcia wnętrzarskiego wynika, że ​​lampa Tiffany Agata została użyta do oświetlenia stołu w jadalni w porze lunchu. Podobną lampę z podstawą Tiffany zastosowano na biurku, gdy pracownicy biurowi potrzebowali szybkiego światła. W jednej z lamp brakuje żarówki i brakuje uchwytu. Ze zdjęcia wystroju wnętrza wynika, że ​​lampie brakuje również uchwytu.

Ze zdjęcia wystroju wnętrza wynika, że ​​lampa Agata Tiffany stoi na długim stole jadalnym. Blat stołu wykonany jest z drewna dębowego wykończonego w bogatym kolorze wiśniowej czerwieni. Nogi stołu mają średnio czarne plamki, które również są wykonane z drewna dębowego. Stół ma cztery arkusze, które są cięte w tym samym rozmiarze, co blat stołu. Posiada duże, zaokrąglone, średniozielone liście. Spód lampy posiada wykończenia z kryształowych pryzmatów w kształcie lampy i liścia.

Istnieje inna wersja zdjęcia wystroju wnętrza, na którym widać lampę umieszczoną obok biurka. W tej scenie lampa Agaty Tiffany jest zwrócona w stronę okna z widokiem na wyspę San Clemente. W dolnej części lampy znajdują się trzy listki o takim samym kształcie jak blat stołu. Te trzy arkusze są również zakrzywione i ukształtowane w taki sam sposób, w jaki zakrzywiona i ukształtowana jest podstawa lampy.

W sypialni widać lampę Tiffany z metalową podstawą. W tej scenie lampa Tiffany Agata stoi przed oknem, z którego roztacza się widok na ocean. W dolnej części lampy trzy liście mają taki sam kształt jak blat stołu, a także mają zakrzywiony kształt. Lampa Agata Tiffany z metalową podstawą jest taka sama, jak w łazience i kuchni.

Na innym zdjęciu wystroju wnętrza, na którym widać lampę Agaty Tiffany spoczywającą na meblach w stylu Art Deco, jest scena przedstawiająca łódź z ludźmi na pokładzie. Para siedzi na ławce przy kawie. W tle kilka żaglówek zakotwiczonych w zatoce. Zdjęcie z wystroju wnętrza pokazuje, że na stole w pobliżu marynarzy są świece.

Istnieje kilka innych scen, które można znaleźć na zdjęciu wystroju wnętrz Tiffany Agata. Zdjęcia wnętrzarskie są bardzo artystyczne i pokazują, że projektantka była bardzo dobrą osobą. Kobieta na zdjęciu jest bardzo piękna i ma bardzo przyjemną twarz.