Jackie Hepburn zainspirowała lampy ze szkła Tiffany


Dedocasa produkuje szeroki wybór lamp Tiffany Louis Comfort Tiffany. Dedocasa należy do majątku Louis Comfort Tiffany 'ego, który był słynnym jubilerem i projektantem Tiffany. Te ręcznie wykonane lampy są ręcznie malowane i mają abażur nacierany olejem.

Linia dedocasa lamp inspirowanych Tiffany obejmuje kilka ręcznie malowanych odcieni. Wykonane są z prawdziwego drewna i nadają się do każdego pomieszczenia w Twoim domu. Niektóre style obejmują palmę ganton, która jest oświetlona lampami słonecznymi zasilanymi bateriami. Jest też lampka świąteczna w czerwono-zielonej kolorystyce przypominającej sosnowy wieniec.

Kilka lat temu mój mąż zaczął zadawać pytania dotyczące tych lamp. Właśnie kupiliśmy dom z dużym holem wejściowym. Zapytał, dlaczego umieściliśmy stolik na stole w przedpokoju i użyliśmy tam ręcznie malowanej lampy zamiast eleganckiej lampy Tiffany, która wisiała na ścianie? Wyjaśniłem jej, że uwielbiamy styl szklanych lamp, ale w naszym małym foyer nie mamy wystarczająco dużo miejsca, żeby je powiesić. Kolejne pytanie, jakie miał, było powodem, dla którego nie tylko kupił niedrogą lampę stołową i postawił ją na stole w foyer. To rozwiązałoby nasz problem z przechowywaniem.

Kilka miesięcy później otrzymaliśmy prezent świąteczny od naszej dziewczyny z Sons. Kupiła piękny żyrandol w stylu Tiffany’ego z czterema szklanymi lampami Tiffany’ego. Pokazała żyrandol w naszym przedpokoju, naprzeciwko okna naszej jadalni. Oboje byliśmy pod wrażeniem jakości i piękna tego prezentu. Planowaliśmy kupić pozostałe lampy z tego samego sklepu i dodać je do żyrandola, ale nie mieliśmy wtedy pieniędzy.

Szukałem w Internecie źródła niedrogich szklanych lamp. Po bardzo długich poszukiwaniach odkryłem dwa źródła, które miały przystępne ceny. Jeden z tych dostawców oferował ze zniżką szklane lampy w wielu stylach i kolorach. Druga firma oferowała na sprzedaż szeroką gamę lamp w stylu Tiffany. Postanowiłem zamówić dwie szklane lampy w stylu Tiffany drugiej firmy.

Strona internetowa Second Company nie oferowała szerokiego wyboru lamp szklanych Tiffany. Postanowiłem wybrać dwie lampy w podobnym stylu. Wybrałem styl Tiffany z drewnianą podstawą i metalowym wykończeniem. Wybrałem też ciemną lampę witrażową. Mimo że na stronie zamieszczono zdjęcia lamp, nie udało mi się ustalić, czy były to oryginalne przedmioty, czy też reprodukcje.

Było oczywiste, że te dwie lampy nie były takie same ze względu na różne style i kolory szklanych lamp. Wróciłem na stronę internetową, aby sprawdzić kolekcję lamp Tiffany innej firmy. Firma ta oferowała szeroki wybór lamp szklanych z drewnianą podstawą i metalowymi wykończeniami. Wybrałem lampę z białą emaliowaną obwódką i witryną.

Kiedy przyjechałeś, otworzyłem pudełko i znalazłem piękną lampę z białą emalią i ładnym oknem. Lampa miała metalowe wykończenie, a klosz był biały z czarnym podkładem. Kiedy wyczyściłem lampę, wyglądała jak nowa. To był odpowiedni styl do mojego pokoju. Chciałbym podziękować mojemu dostawcy za wyjątkową obsługę i jakość produktu.

D ocdasion, Inc. oferuje wiele pięknych, ręcznie robionych reprodukcji. Kupiłem trzy lampy do dekoracji mojego salonu. Lampy zostały stworzone z metalowym wykończeniem, a każda z nich została uzupełniona kloszem ze szkła w tym samym stylu co marka D Occasion. Każda lampa została zainspirowana Tiffany Glass i ma inny styl. Te reprodukcje są niezwykle piękne i będą wspaniałym dodatkiem do każdego domu.

Wybrałem używaną drewnianą lampę podłogową jako centralny punkt w salonie. Ta piękna drewniana podstawa została wykończona metalicznym zielonym wykończeniem i białą podstawą i wyglądała bardzo atrakcyjnie. Dzięki pięknym odcieniom brązu i fioletu ten mebel będzie wyglądał świetnie w każdym pomieszczeniu w domu.

W sumie kupiłem dwie szklane lampy Tiffany Occasion, czterostronną lampę i lampkę stołową. Planuję kupić kilka innych używanych sztuk. Jeśli ktoś ma ochotę na świetny sposób na rozjaśnienie swojego domu to gorąco polecam te lampy. Każdy, kto mieszka w domu z lampą inspirowaną Tiffany, z pewnością zauważy różnicę za każdym razem, gdy wejdzie do pokoju.